Over AV Center Zuid

AV Center Zuid bestaat uit een team van professionals in beeld, geluid en IT integratie. AV Center Zuid is onderdeel van Nalexian BV, waartoe ook Ricoh Document Center Zuid behoort.

Onze rol is om een naadloze en betrouwbare ervaring te bieden die mensen in staat stelt om samen te werken in verschillende ruimtes en op verschillende locaties.

Bekijk bijvoorbeeld deze voorbeeld ruimtes:

Diversiteit aan oplossingen

Wij leveren vele verschillende oplossingen. Altijd bekeken vanuit de behoefte van jouw bedrijf en de betreffende ruimte. Of het nu gaat om narrowcasting / digital signage, interactief onderwijs, audio- en videoconferencing of roommanagement. AV Center Zuid is jouw partner in AV oplossingen.

Onze klanten

Wij werken voor verschillende klanten. Zowel voor MKB als grootbedrijf. Wij werken o.a. voor: Medicura, Vaeshartelt en Mijn-Werk. Bekijk hier een greep uit de door ons gerealiseerde projecten.

Met onze ervaring en expertise kunnen we jou ondersteunen bij al je wensen op het gebied van audiovisuele middelen en IT-integratie.

Pand

Ons Team

John van Lieshout

John van Lieshout

Commercieel manager

T: 06 - 54 67 08 10
E: john.van.lieshout@dczuid.nl

Robert Didderen

Robert Didderen

Accountmanager

T: 06 - 18 73 16 16
E: robert.didderen@dczuid.nl

Rowdy Reijans

Rowdy Reijans

Accountmanager

T: 06 - 11 14 30 80
E: rowdy.reijans@dczuid.nl

Jean-Paul Haenen

Jean-Paul Haenen

Service-engineer

T: 077 - 87 00 098
E: jean-paul.haenen@scando.nl

Pasquina Nocerino-Wetzels

Pasquina Nocerino-Wetzels

Financieel administratief mdw

Niels van Oudheusden

Niels van Oudheusden

Solution consultant

T: 06 - 25 10 23 25
E: niels.van.oudheusden@dczuid.nl

Kim Waltje

Kim Waltje

Accountmanager Internal Sales

T: 06 - 50 64 76 61
E: kim.waltje@dczuid.nl

Joyce Verlaan

Joyce Verlaan

Office manager

T: 046 - 763 04 04
E: joyce.verlaan@dczuid.nl

Marie-Elise Géron

Marie-Elise Géron

Management Assistent

T: 046 - 763 04 04
E: binnendienst@dczuid.nl

Astrid Pinckaers

Directeur

T: 06 - 55 81 29 88
E: astrid.pinckaers@dczuid.nl

Maarten Voorjans

Maarten Voorjans

Accountmanager

T: 06 - 18 20 94 08
E: maarten.voorjans@dczuid.nl

Mauro Schrijen

Mauro Schrijen

Accountmanager

T: 06 - 21 82 00 02
E: mauro.schrijen@dczuid.nl

Glenn Fürst

Office manager

T: 06 - 28 57 61 94
E: glenn.furst@dczuid.nl

Ben Kersten

Ben Kersten

Service-engineer

T: 077 - 87 00 098
E: ben.kersten@scando.nl

Wilfried Hamers

Directeur bedrijfsvoering

T: 06 - 30 40 21 53
E: wilfried.hamers@dczuid.nl