Over AV Center Zuid

AV Center Zuid bestaat uit een team van professionals in beeld, geluid en IT integratie. AV Center Zuid is onderdeel van Nalexian BV, waartoe ook Ricoh Document Center Zuid en Scando Nederland behoren.

Onze rol is om een naadloze en betrouwbare ervaring te bieden die mensen in staat stelt om samen te werken in verschillende ruimtes en op verschillende locaties.

Bekijk bijvoorbeeld deze voorbeeld ruimtes:

Diversiteit aan oplossingen

Wij leveren vele verschillende oplossingen. Altijd bekeken vanuit de behoefte van jouw bedrijf en de betreffende ruimte. Of het nu gaat om narrowcasting / digital signage, interactief onderwijs, audio- en videoconferencing of roommanagement. AV Center Zuid is jouw partner in AV oplossingen.

Onze klanten

Wij werken voor verschillende klanten. Zowel voor MKB als grootbedrijf. Wij werken o.a. voor: Medicura, Vaeshartelt en Mijn-Werk. Bekijk hier een greep uit de door ons gerealiseerde projecten.

Met onze ervaring en expertise kunnen we jou ondersteunen bij al je wensen op het gebied van audiovisuele middelen en IT-integratie.

Ons Team

John van Lieshout

John van Lieshout

Commercieel manager

T: 06 - 54 67 08 10
E: john.van.lieshout@dczuid.nl

Hans Voshol

Accountmanager

T: 06 - 52 38 32 37
E: hans@scando.nl

Glenn Fürst

Office manager

T: 06 - 28 57 61 94
E: glenn.furst@dczuid.nl

Esther Derks

Esther Derks

Office manager

T: 046 - 763 04 04
E: esther.derks@dczuid.nl

Pasquina Nocerino-Wetzels

Pasquina Nocerino-Wetzels

Financieel administratief mdw

Patrick van Helden

Patrick van Helden

Solution consultant

T: 06 - 28 57 62 24
E: patrick.van.helden@dczuid.nl

Maarten Voorjans

Maarten Voorjans

Accountmanager

T: 06 - 18 20 94 08
E: maarten.voorjans@dczuid.nl

Ben Kersten

Ben Kersten

Service-engineer

T: 077 - 87 00 098
E: ben.kersten@scando.nl

Donna Tatti

Donna Tatti

Office manager

T: 046 - 763 04 04
E: donna.tatti@dczuid.nl

Astrid Pinckaers

Directeur

T: 06 - 55 81 29 88
E: astrid.pinckaers@dczuid.nl

Robert Didderen

Robert Didderen

Accountmanager

T: 06 - 18 73 16 16
E: robert.didderen@dczuid.nl

Kim Waltje

Kim Waltje

Office manager

T: 06 - 50 64 76 61
E: kim.waltje@dczuid.nl

Jean-Paul Haenen

Jean-Paul Haenen

Service-engineer

T: 077 - 87 00 098
E: jean-paul.haenen@scando.nl

Marie-Elise Géron

Marie-Elise Géron

Medewerker binnendienst

T: 046 - 763 04 04
E: binnendienst@dczuid.nl

Wilfried Hamers

Directeur bedrijfsvoering

T: 06 - 30 40 21 53
E: wilfried.hamers@dczuid.nl